דרכים שונות להסרת שיער

רוב הנשים מעדיפות ביטול שיער גוף נוסף עם מוצרים מסחריים שונים הזמינים בשוק. בעוד שעווה וגילוח הן אפשרויות פופולריות, ישנן מספר טכניקותה סרת שיער  אחרות כדי לחסל שיער לא רצוי. שעווה להסרת שיער. קרמים להסרת שיער. ג'ל גילוח.

הסרת שיער טכניקות מומלצת

אין צורך להתבייש בטכניקות שהוזכרו לעיל. ישנן גם דרכים בטוחות ויעילות להסיר שיער מחלקי גוף שונים כגון רגליים, קו ביקיני, בתי השחי, החזה, הזרועות והגב. אין צורך להרגיש מודאג כשאתה מתחיל לחוות את ההרגשה המשעממת והכואבת הזו. זהו למעשה סימפטום של אדמומיות הנגרמת על ידי ניתוק נפיחות.

הסרת שיער בלייזר איזה שיטות יש כיום?

ייתכן שאתה שואל את עצמך איך לגרום לגבות שלך להימשך זמן רב יותר בזמן גילוח או שעווה. יש דרך אחת להגדיל את משך הזמן שלה. שיטה זו תעזור לך לקבל את הגבות המושלמות בכל פעם שאתה להקפיא אותם. אתה יכול לנסות שיטה זו במשך 14 ימים ואתה תהיה עד לשינוי דרמטי במראה שלה.

השימוש במים חמים כדי לשטוף את השיער שלך לפני הגילוח יעזור למנוע ממנו להיות סדוק ופגום. שלוש עד ארבע דקות של שפשוף במים חמים יניבו תוצאות טובות יותר מאשר שימוש בגילוח החשמלי. סכין הגילוח גם שורף את העור מה שהופך אותו משעמם אבל גילוח לא. אם אתה רוצה לשמור על סכין הגילוח שלך חד ולהימנע חתכים, נסה אפטרשייב. זה יעצור אותך מלהיות חתוך על ידי סכין הגילוח.

סוגים הסרה בגוף פנים ידיים רגליים ועוד

סכיני גילוח חשמליים יכולים לייצר תוצאות טובות אבל יש להם גם את החסרונות שלהם. כמה אמולטורים יש נטיות לגרות את העור. Epilators יכול גם להסיר שערות על פינצטה. ישנם שני סוגים של אמולטורים: מכני ואלקטרוני. מכני אלה לעבוד בעזרת חשמל, בעוד אלה אלקטרוניים לתפקד בעזרת קרן לייזר קטנה.

עבור גבות, השחלה עשויה להיות הדרך הבטוחה ביותר להיפטר הסרת שיער. החוטים דקים ומונחים לאורך פיר השיער באופן כזה שהשיער נופל באופן שווה על הקרקע. השחלה גם מסייעת לשפר את בריאות העור שלך כמו החוטים הם טבעיים ואת האפידרמיס אינו מגורה.

הסרת שיער בלייזר איזה שיטות יש כיום?

אפילציה

באמצעות קרמים אפילציה היא טכניקה פופולרית נוספת המשמשת להסרת שיער. קרמים, אשר משמשים בדרך כלל הלבנה חיצונית, מוחלים על העור ואת הקרם נספג על ידי האפידרמיס שבו הוא מתחיל לעבוד על הגדלת זרימת הדם לאזור זה. האפידרמיס והזקיקים משופרים ככל שהדם זורם וכך קרם אפילציה עובד. כמה אמולטורים חזקים יותר מאחרים והם זמינים גם בצורות שונות כגון ג'לים, קצף וסרומים.

אדם צריך להרטיב את פניו ואז להתגלח. לאחר קרם גילוח צריך להיות מיושם על האזור מגולח, כך צמיחת השיער גדל. כאשר אדם מתגלח, יש להשתמש בסכין גילוח כך שהשערות נחתכות במדויק וגם האזור סביבו נשמר נקי. כדי לוודא שהעור אינו פגום, יש להחיל מסכת פנים לפני השימוש בלהב. יש לנגב את הלהב במים חמים לאחר מכן.

רצועות שעווה סוכר יכול לשמש גם כדרך להסיר שיער. רצועות אלה נמצאו יעילים בהסרת שיער אצל גברים. הם יוחלו במקלחת ויישארו עד שצמיחת השיער תוסר. עם זאת, במקרה של נשים, הם לא יהיו מומלצים כי נשים נוטות לאהוב את הטעם המתוק של השעווה. שעווה היא עוד דרך פופולרית להסיר שיער טכנאי שיער מקצועי יוכל לעשות את זה עבור הלקוח.

זקיקי השיער

אדם שמחפש דרך יעילה להסיר שיער יכול לבחור הסרת שיער בלייזר. זה מבוצע בדרך כלל על ידי רופא עור והתוצאות הן קבועות. שיטה זו פועלת באמצעות רצועה צרה של אנרגיית אור הנשלחת לזקיק השיער. זה הורס את הזקיק, כך השיער לא לגדול בחזרה. מינוי לראות רופא עור נדרש קרמים מרשם יש להחיל כדי להגדיל את הסיכויים של טיפול מוצלח.

שימוש במי סוכר או מיץ תפוזים כמסכת פנים היא גם אחת הדרכים להיפטר מהשיער במהירות. הפנים מנוקות והסוכר ספוג במיץ ואז שוטף משם לאחר כמה דקות. האפקט הוא עור רך משיי באזור הפנים שטופלו. יש קצת אי נוחות אבל זה כלום לעומת מה אחד מרגיש בעת גילוח.

שיטות נוספות שיש

שעווה היא שיטה אחרת, אבל יש כמה חסרונות הקשורים אליו. החיסרון הגדול ביותר הוא שזה דורש הרבה זמן לעשות את זה והתוצאות אינן לאורך זמן. למרות שזה עשוי להיות השיטה המהירה ביותר, יש לו תופעות לוואי. תופעת הלוואי השכיחה ביותר היא גירוי בעור. כאשר המקפיא נתקע בשיער, זה יכול להוביל צריבה ושריטות. פינצטה מקצועית היא האפשרות הטובה ביותר כפי שהוא פחות סביר לגרות את העור וסביר יותר לחתוך דרך השיער ביעילות.