ניטור ותיאום של תהליך בדיקת הנאותות

 

פרויקטים להשקעה

היציבות הכלכלית בגרמניה, שסבלה רק מעט אפילו במהלך משבר שנת 2009, משכה וממשיכה למשוך משקיעים זרים. גורם מכריע בכך הוא מדיניות הבנקים הציבוריים החיובית כלפי המשקיעים הזרים.
השקעות ההון הרווחיות ביותר מבוצעות בתחומים הבאים:
  • שוק הנדל"ן – עליית הערך בנדל"ן גדלה ביציבות בכל תחום. בנקים גרמניים רואים בבנייני המגורים את הנכסים האטרקטיביים ביותר משום שזהו התחום המאפשר יצירת הכנסה קבועה בצורה הקלה ביותר. ואולם, נדל"ן מסחרי כדוגמת סופרמרקטים, מתקנים לשטיפת מכוניות וחנויות מראה גם כן השקעה רווחית;
  • שוק ההון - ערכן של המניות הגרמניות המובילות הוכפל פי שלוש בהשוואה לשנת 2009. בצמיחה כזאת מתרחש תיקון שערים לעתים קרובות יותר, אף כי גם עצירה של צמיחת הערך היא עניין זמני. חברת מור-שובל לייעוץ מספקת את הייעוץ המלא ביותר עם המומחים המובילים בשוק הנדל"ן;
  • ניתן לראות בהשקעה במפעלים גרמניים בעת הזו כהשקעה רווחית ביותר. בהיותה אחת היצואניות הגדולות ביותר בעולם, גרמניה היא ללא ספק אחד השווקים האמינים ביותר לקבלת הזרמות הון. 

ניהול השקעות

חברת מור-שובל לייעוץ מספקת תמיכה ויעוץ מלא עבור הלקוח בכל אחד משלבי ההשקעה. בהיותה משקיעה בעצמה, מטרתה העיקרית של חברת מור-שובל היא להציע וליישם את הפרויקטים הרווחיים ביותר.
  • בשלב הראשון מפתחת חברת מור-שובל לייעוץ אסטרטגיית השקעה בשילוב עם הלקוח, תוך שקילת מטרות הלקוח, רמת הסיכון המקובלת עליו, תקופת ההחזר וגורמים אחרים.
  • משמעותן של השקעות רווחיות היא איתור הנכסים הטובים ביותר המספקים את מטרות המשקיע. מומחי החברה בוחרים כמה מהנכסים האטרקטיביים ביותר ומנהלים את הביקורת הראשונית. מכיוון שחברת מור-שובל לייעוץ אינה ברוקר, בחירת ההצעות מבוצעת על בסיס אובייקטיבי ותוך התחשבות באינטרסים של המשקיע.
  • עובדי החברה בודקים אפשרויות מימון, ובמקרה הצורך הם מנהלים משא ומתן עם בנקים ועם ארגונים אחרים עד לקבלת המימון.
  • החברה מספקת תמיכה משפטית ללקוח בעת בדיקת החוזה.
חברת מור-שובל לייעוץ מקבלת על עצמה את הפיקוח על השקעות ההון ומציעה את שירותיה כחברה המנהלת השקעות בגרמניה.