שירותים
 
שוק ההשקעות בגרמניה מגוון ביותר, אבל רק צוות של מקצוענים ומומחים כמו חברת מור-שובל לייעוץ יכול להביא תחום זה לידי רווחיות.
עבודות בנייה ושיפוץ הן שוק ענק ומשגשג בגרמניה. חברת מור-שובל לייעוץ מציעה לכם ליהנות מיתרונותיו של שוק זה.
החיפוש אחר נכס נדל"ן מתאים כולל בהכרח את הערכת ערכו ומצבו. חברת מור-שובל לייעוץ מציעה את שירותיה בהערכה ובקרה של נכסי נדל"ן.
השקעות בגרמניה הן בין השקעות ההון האמינות ביותר. חברת מור-שובל לייעוץ מציעה לשקול את ההשקעות הרווחיות ביותר.
חברת מור-שובל לייעוץ מציעה הערכה של מומחים מיומנים ביותר של השותפים הפוטנציאלים לעסקים כדי לספק ביטחון מלא עבור השקעותיך.
השקעה במדינה זרה - ובמיוחד בגרמניה - היא בחירה טובה. ואולם, התהליך והעובדה שתהיה בידיים הנכונות הם הגורם החשוב ביותר בניווט בין חוקי המדינות השונות והמנהגים השונים. למרבה הצער, לא כל אחד יפעל לטובתך.

נדל"ן בגרמניה

שוק הנדל"ן בגרמניה נחשב לאטרקטיבי במיוחד עבור משקיעים זרים, ויש סיבות טובות לכך. מבחינת חקיקה, זכויותיהם של אזרחי גרמניה ואזרחים זרים שוות, ללא כל הבדל. זו הסיבה לכך שמכירת נדל"ן למגורים מהווה את השוק הגדול ביותר.
חברת מור-שובל לייעוץ מציעה קשת רחבה של שירותים בתחום בחירת הנכס, הערכתו, השלמת העסקה החוקית, ניהול משא ומתן עם הבנקים ועוד.

שלב ההכנה

ייתכן שהגדרת מטרת ההשקעה חשובה יותר מאשר בחירת הנכס ורכישתו. בין אם מדובר ברצון לקבלת החזר מהיר על ההשקעה או אם להיפך, הנדל"ן אמור להניב הכנסה לאורך שנים רבות, בין אם עליך לבקש הלוואה ובין אם תוכל לבצע את ההשקעה במזומן, בין אם נחוץ שיפוץ או תיקון של הנכס ובין אם לאו. חברת מור-שובל לייעוץ תסייע במציאת מענה לכל עניינים אלה בשלב ההכנה של הפרויקט.
החברה משלבת בשירותי הברוקר בגרמניה מבחר נכסים בשוק המתאימים לכל המאפיינים שהגדיר הלקוח.

ביקורת והערכה

בהתבסס על ההיכרות המעולה שלה עם שוק הנדל"ן, חברת מור-שובל לייעוץ מבצעת ביקורת מלאה של נכס על בסיס מצבה הנוכחי והצפוי:
  • הערכת מחיר - בהתאם למצב הנוכחי בשוק המקומי;
  • מומחיות טכנית בנייה, כולל פנייה למומחים שונים בצורה האופיינית לשיתוף הפעולה בגרמניה;
  • בירור שיעבודים - בדיקת חובות, משכנתאות ושיעבודים אחרים;
  • הערכת הצפי ההשקעתי של הנדל"ן

שירותי נוטריון

העברת נכסים נכנסת לתוקף בגרמניה רק לאחר חתימת נוטריון. פרוצדורה זו מוסדרת בקפידה ודורשת זמן ניכר. חברת מור-שובל לייעוץ מבטיחה תמיכה מלאה ללקוח, בכל אחד מהשלבים:
  • הכנת התיעוד הנחוץ, ביקורת על הישות המבצעת את העסקה, פתרון כל הבעיות המתעוררות במהלך העסקה עד להשלמתה;
  • העברת בעלות פיזית מבוצעת מיד לאחר חתימת ההסכם. ואולם, היא נכנסת לתוקף לאחר הוספת הנתונים הרלוונטיים; 
  • ניהול נדל"ן:
סגירת הסכמים עם נותני שירותים, יצירת הסכמי שכירות, איתור דיירים, ניהול בתי דירות. חברת מור-שובל לייעוץ מבצעת קשת שירותים רחבה, בהתאם לעקרונות מיקור החוץ.