יתרונות שוק הנדל"ן של ברלין

 

השקעות בגרמניה

יציבות היא חלק בלתי נפרד מהאטרקטיביות של השוק. כלכלת המדינה סבלה מהמשבר הכלכלי פחות מכל מדינה אחרת, דבר שמוביל לרמת עניין גבוהה במיוחד מצד משקיעי חוץ.
מבין כל ההצעות, שוק הנדל"ן מושך את מירב תשומת הלב:
  • רכישת בית בגרמניה קלה באותה מידה עבור אזרח זר ועבור תושב מקומי: החוק הגרמני אינו מטיל כל מגבלה על כך.
  • עסקה כזו מבוטחת על ידי הממשלה: נמנעת כל אפשרות של רכישת נכס מגורים משועבד שלא בצורה מוסדרת בחוק.
  • על פי הסטטיסטיקה, 57% מאוכלוסיות גרמניה מעדיפה לשכור את הנכס שבו הם גרים ולא לרכוש אותו. בהתאם, השקעות בבנייני מגורים מבטיחות תשואה. שוק השכירות צפוי לצמוח בשנים הקרובות. אנחנו יכולים לייעץ לכם היכן תהיה השקעתכם רווחית ביותר.
נדל"ן בעיר ברלין בירת גרמניה מאופיין במגוון יתרונות נוספים.

נדל"ן למגורים בברלין

על פי נתוני המכון לשטחים עירוניים (Urban Land Institute) לשנת 2017, ברלין היא המובילה בתחום הנדל"ן למגורים באירופה. עיר זו נחשבת לשוק העתידי החזק ביותר, כאשר אמסטרדם, אתונה וברצלונה עוקבות אחריה. מצב זה נגרם ממספר סיבות.
  • ברלין היא עיר הבירה של המדינה השנייה בעולם במונחי מכירת טובין מסחריים. שינויים במצבה הובילו לגיוס עסקים גדולים ובינוניים, לעלייה במספר התיירים ולתופעות דומות. עקב כך, שוק הנדל"ן התחיל למשוך לא רק משקיעים מקומיים אלא גם משקיעים זרים.
  • יותר מחצי מאוכלוסיית גרמניה שוכרים נדל"ן למגורים. בעיר הבירה נעה ההכנסה משכירות למטרות מגורים בין 4% ל-10%. דירה בעיר מהווה מקור אמין של הכנסות גם בטווח הקצר, משכירות, וגם בטווח הארוך. סוכנויות נדל"ן בברלין מציעות מספר פרויקטים אטרקטיביים וחברת מור-שובל לייעוץ תסייע לך להבין אותם.
  • חוקי גרמניה בדבר רכישת נדל"ן והבעלות עליו לא השתנו כבר כ-100 שנה. כל פריט נרשם במרשם המקרקעין, כך שניתן ללמוד על ההיסטוריה שלו ועל מצבו הנוכחי. תרמיות נמנעות לחלוטין.
  • ברלין היא עיר הבירה הירוקה ביותר באיחוד האירופי. 18% משטח העיר מיוער ו-12% מהשטח מיועד לפארקים. על אף הצמיחה הרבה בעשור האחרון, העיר שומרת על צביונה הירוק.
  • בהשוואה כלל-אירופאית, ברלין היא עדיין אחת הערים התוססות ביותר ועלויות המחיה בה מהנמוכות ביותר. משום כך, אנשים רבים עוברים לחיות בברלין, מה שמגביר את התחרותיות ואת הדרישה בשוק הנדל"ן. מספר יחידות הדיור בברלין עדיין אינו מספיק, ומשום כך אינו מספק את הדרישה. עד שנת 2030 יידרשו 194,000 יחידות מגורים נוספות לשכירות כדי לספק את דרישות השוק. בנוסף, הודות לעלויות הנמוכות יחסית של הבנייה והרכישה, זהו השוק האטרקטיבי ביותר לביצוע השקעות בנדל"ן.
חברת מור-שובל לייעוץ תסייע לכל לקוח למצוא את הפתרון הטוב ביותר. בהיותה אחת מחברות הנדל"ן הטובות ביותר בברלין היא מבטיחה הכנסה יציבה ופיתוח פרויקטים מבלי שיהיה כל צורך עבורכם להיות במדינה באורח קבוע.